No dobra spróbuję tu zadać pytanie. Gdyby twoi rodzice absolutnie nie akceptowali twojego partnera

Venus

No dobra spróbuję tu zadać pytanie. Gdyby twoi rodzice absolutnie nie akceptowali twojego partnera

Postautor: Venus » pt lut 12, 2016 8:54 pm

to czy byłby to dostateczny powód by się z nim rozstać czy byłybyście z nim na przekór ich woli mimo tego, że groziłoby to zerwaniem kontaktu z rodzicami?

Sylwia

Forumoteka.pl

autor: Sylwia » śr gru 07, 2016 8:09 pm

Gość

Re: No dobra spróbuję tu zadać pytanie. Gdyby twoi rodzice absolutnie nie akceptowali twojego partnera

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 8:58 pm

moi rodzice twierdzili że to nie ta liga, a facet okazał się zajebiście zaradny i dziś mamy wysoki poziom życia ! ok. 160 tys dochodu rocznie, i co ? nawet rodzice teraz kasę ode mnie pożyczają :lol:

Gość

Re: No dobra spróbuję tu zadać pytanie. Gdyby twoi rodzice absolutnie nie akceptowali twojego partnera

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 9:00 pm

Gość pisze:moi rodzice twierdzili że to nie ta liga, a facet okazał się zajebiście zaradny i dziś mamy wysoki poziom życia ! ok. 160 tys dochodu rocznie, i co ? nawet rodzice teraz kasę ode mnie pożyczają :lol:

to na czym tyle kasy łoi? biznes?

Gość

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 9:03 pm

Idź za głosem serca, Bo wielka miłość zdarza się nam tylko raz...
Nie zamknij swoich oczu gdy spojrzy Tobie w twarz :!:

logbox720
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: logbox720 » pt lut 12, 2016 9:10 pm

Listen to your heart nananananananana... :D

Gość

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 9:22 pm

Moi byli bardzo źle nastawieni do mojego faceta (dziś męża), a teraz wręcz przepadają za nim.

Gość

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 9:25 pm

Gość pisze:Moi byli bardzo źle nastawieni do mojego faceta (dziś męża), a teraz wręcz przepadają za nim.

a co im się nie podobało jeśli wolno zapytać?
Obrazek

Sylwia

Forumoteka.pl

autor: Sylwia » śr gru 07, 2016 8:09 pm

Gość

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 9:29 pm

Gość pisze:
Gość pisze:Moi byli bardzo źle nastawieni do mojego faceta (dziś męża), a teraz wręcz przepadają za nim.

a co im się nie podobało jeśli wolno zapytać?
Obrazek

Że starszy, że rozwiedziony i takie tam, po prostu Go nie znali i tak na siłę się czepiali. Ja wbrew ich woli wyprowadziłam się do Niego, a oni z czasem doszli do wniosku, że mój wybór był dobry. Bardzo dobry :)

Wróć do „Forum”