Proszę o pomoc

Gość

Proszę o pomoc

Postautor: Gość » pt lut 12, 2016 8:42 pm

Błagam o POMOC: mianowicie mam na imię Maria. Mieszkam w Skłudzewie (kujawsko-pomorskie) Jestem samotną wdową i Mamą dwójki dzieci, 6-letniego Roberta i 4-letniego Bartka. Mój Mąż zginął tragicznie w wypadku niecały rok temu. Nie dostałam żadnego odszkodowania mimo iż opłacaliśmy i odprowadzaliśmy wszystkie składki. Od tamtego momentu mojej tragedii rodzinnej naprawdę ciężko się nam utrzymać. Często bywa tak, że nie starcza podstawowe rzeczy w tym jedzenie... Żyjemy jak zwierzęta walcząc o przetrwanie. Dlatego jestem zmuszona prosić Was dobrych ludzi o jakąkolwiek pomoc, bo znajdujemy się w bardzo rozpaczliwej i ciężkiej sytuacji. Błagam pomóżcie! Nie proszę dla siebie ! lecz jako Matka - dla własnych dzieci. Proszę ludzi dobrej woli oraz tych którzy znają trudne życie nawet o najdrobniejsze wsparcie finansowe. Będę Wam bardzo wdzięczna za każdą pomoc z Waszej strony... :roll: Nr konta: 63 1910 1048 2944 5155 2474 0001

Sylwia

Forumoteka.pl

autor: Sylwia » śr gru 07, 2016 8:10 pm

logbox720
Site Admin
Kontaktowanie:

Re: Proszę o pomoc

Postautor: logbox720 » pt lut 12, 2016 8:44 pm

Ile wysłać 1000 euro? czy pińcet wystarczy?

Wróć do „Forum”